Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tymczasowe Forum
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 jak serwer?

Go down 
+8
kiskes
NeverGiveUp
Aklo
Kuzer
raezil
Weorus
Anastazjusz
songoku37
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
songoku37

songoku37


Liczba postów : 14
Join date : 02/08/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyNie Wrz 15, 2013 8:02 pm

anastazjusz spokojnie rozumiemy że jesteś zajęty przeciez wiadomo że nie rzucisz pracy i wlasnych spraw dla serwera, a gracze ktorzy chcą pograć muszą poczekać. pozdro i powodzenia anastazjusz :-)
Powrót do góry Go down
Fafal




Liczba postów : 20
Join date : 03/07/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyPon Wrz 16, 2013 6:37 am

No to się teraz podlizałeś huhu... A na Anko i tak nie zrobiłeś wrażenia. Smutno ;<
Ogolnie nie potrzebnie puszczaliście tak szybko Alpha testy jak tak dużo "pracy" zostało jeszcze do zrobienia.
Ale to tylko moje zdanie.
Powrót do góry Go down
songoku37

songoku37


Liczba postów : 14
Join date : 02/08/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyPon Wrz 16, 2013 5:19 pm

nikomu sie nie podlizuje gimbie. chodzi o to ze nie kazdy ma czas na niektóre rzeczy, ze ty dzieciaku konczysz lekcje o 12 bo chodzisz do podstawowki i masz czas to nie znaczy ze wszyscy mają pozdro
Powrót do góry Go down
wujas




Liczba postów : 1
Join date : 17/09/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyWto Wrz 17, 2013 11:57 am

Anastazjusz napisał:


@Topic
Mam w choy mało czasu, wstaję o 5 do roboty, o 6 wyjeżdżam, po pracy mam jeszcze kurs na kierowcę tirów i w domu jestem 21-22, a na drugi dzień znowu trzeba o 5 wstać... ale dzisiaj skończę dodawać grafiki dla tego nuubsa i mu wyślę
Jak to kurfa? W takim razie podatek od twoich zarobków dla mnie wynosi 66,6% + ubezpieczenie 33,3%. A za przejazdy tirami na moich drogach będziesz myto płacił. Coś ty myślał, że spierdolisz przed ręką władzy i sprawiedliwości???
Powrót do góry Go down
Fafal




Liczba postów : 20
Join date : 03/07/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyWto Wrz 17, 2013 2:04 pm

songoku37 napisał:
nikomu sie nie podlizuje gimbie. chodzi o to ze nie kazdy ma czas na niektóre rzeczy, ze ty dzieciaku konczysz lekcje o 12 bo chodzisz do podstawowki i masz czas to nie znaczy ze wszyscy mają pozdro
Ty ale jak chcesz mi coś synku powiedzieć to zapraszam vt a nie bd strugał "dorosłego" bo skończyłeś gimfazjum. PW jak masz coś do powiedzenia a jak nie to do budy zobaczymy na otsie zrób nick forumowy pokażesz skill tam : *
Powrót do góry Go down
songoku37

songoku37


Liczba postów : 14
Join date : 02/08/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptySro Wrz 18, 2013 2:00 pm

tak skończyłem gimnazjum -.- jestem w ostatniej klasie szkoły średniej i możesz uważać, że dopiero co skończyłem gimnazjum bo mam to w dupie tak samo jak Cb
Powrót do góry Go down
Fafal




Liczba postów : 20
Join date : 03/07/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptySro Wrz 18, 2013 4:21 pm

Ahh to rzeczywiscie stary jestes, tak jak mówiłem problem zapraszam vento nie? to zrob ten sam nick na otsie Smile

A pozatym pokazujesz swój wiek "hejtując sie na forum" hahaha jak skończyłeś technika to czemu mówisz że ja "wracam o 12 ze szkoly" a ty jeszcze nie? czyzbys sie wypierdolil? czy moze male klamstewko? :<

Pozdrawiam ; *
Powrót do góry Go down
songoku37

songoku37


Liczba postów : 14
Join date : 02/08/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptySro Wrz 18, 2013 4:37 pm

Ok jak będzie ots to wejdę na vento, tymczasem zakończmy tą kłótnie, gdyż temat został stworzony po to aby Administratorzy zamieszczali tutaj news'y dotyczące serwera
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
NeverGiveUp

NeverGiveUp


Liczba postów : 66
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Skąd : Wielkopolskie

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptySro Wrz 18, 2013 8:33 pm

Pierwsze spiny, no ładnie. Jestem ciekaw jak to będzie wygladac na serwie Smile

A tymczasem... już się doczekać nie można, codziennie desperacko wchodzę i mam nadzieję, że jakiś news o starcie będzie Very Happy
Ale trzeba być cierpliwym... ^^
Powrót do góry Go down
Weorus

Weorus


Liczba postów : 104
Join date : 22/06/2013
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyCzw Wrz 19, 2013 10:36 am

Trzeba czekać na Anastazja, bo Kuzer czeka aż mu wgra grafiki itp, więc Kuzer nic nie ma do roboty Razz. Tylko czekać na Anastazja, niech robi robi, w miar swoich możliwości :>
Powrót do góry Go down
Anastazjusz
Admin



Liczba postów : 102
Join date : 16/06/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyCzw Wrz 19, 2013 6:21 pm

Izi Pizi już niedługo ;d
Powrót do góry Go down
https://nlo-ots.forumpl.net
Weorus

Weorus


Liczba postów : 104
Join date : 22/06/2013
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptySob Wrz 28, 2013 6:07 pm

Może jakaś nowinka, refresh? Very Happy 9 dni nic nie widu, ni słychu.
Powrót do góry Go down
Anastazjusz
Admin



Liczba postów : 102
Join date : 16/06/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptySob Wrz 28, 2013 6:58 pm

Izi Pizi xD Kuzera nie mogę złapać, pewnie się opierdala cygan
Powrót do góry Go down
https://nlo-ots.forumpl.net
Weorus

Weorus


Liczba postów : 104
Join date : 22/06/2013
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyNie Wrz 29, 2013 6:04 pm

Założę się, że on by to samo powiedział o Tobie. xD
Powrót do góry Go down
Kuzer
Admin



Liczba postów : 134
Join date : 16/06/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyNie Wrz 29, 2013 8:28 pm

Tee, fajfusie(Anastazjo), od 24.09 Ci spamuje na GG i nie odpisujesz Very Happy
Powrót do góry Go down
Fafal




Liczba postów : 20
Join date : 03/07/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyNie Wrz 29, 2013 9:08 pm

Nie ma to jak dobra, zgrana praca Administracji.
Powrót do góry Go down
Anastazjusz
Admin



Liczba postów : 102
Join date : 16/06/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyPon Wrz 30, 2013 5:58 pm

O pojawił się cwel, szukam go od 2 tyg xD
Powrót do góry Go down
https://nlo-ots.forumpl.net
Aklo




Liczba postów : 7
Join date : 23/06/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyPon Wrz 30, 2013 8:29 pm

zapomnijcie że to wystartuje.
Powrót do góry Go down
Anastazjusz
Admin



Liczba postów : 102
Join date : 16/06/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyPon Wrz 30, 2013 9:22 pm

Ale po co te spiny i płacze :3?
Nikt wam nie każe czekać, macie WoS'a, LoS'a online i inne OTS'y Naruto gdzie możecie grać ^^, taki Aklo marudzi, a pierwszy wbije jak ots ruszy
Powrót do góry Go down
https://nlo-ots.forumpl.net
Weorus

Weorus


Liczba postów : 104
Join date : 22/06/2013
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptySro Paź 02, 2013 11:54 am

LoS zjebany, znaczy ja konto nawet nie mogę zrobić bo nic się nie dzieje, nawet jak robię z poradnika, więc pograjcie na WoSie Razz jak tak spinacie.
Powrót do góry Go down
Fafal




Liczba postów : 20
Join date : 03/07/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyPią Paź 04, 2013 7:09 pm

Na losie pierw robisz konto "forumowe" a potem robisz acc. Teraz jest połączone acc z forum. Jest to zjebane ale tak trzeba co prawde jest to mniej zjebane jak dddosy (crashe serwa spowodowane przez ludzi) i ciagle jest placz ze ktos pada :< a żwir nie może tego ogarnąć.
Powrót do góry Go down
Weorus

Weorus


Liczba postów : 104
Join date : 22/06/2013
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptySob Paź 05, 2013 7:29 am

Tak myślałem, żeby zrobić konto na forum, ale po chuja? i się odczepiłem ;d
Powrót do góry Go down
kiskes

kiskes


Liczba postów : 17
Join date : 22/08/2013
Skąd : Olecko

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptyPon Paź 14, 2013 2:26 pm

hah patrzcie bo ktos czeka na tego otsa jak to jest pewne ze nie wystartuje
Powrót do góry Go down
NeverGiveUp

NeverGiveUp


Liczba postów : 66
Join date : 18/06/2013
Age : 25
Skąd : Wielkopolskie

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptySro Paź 16, 2013 8:08 pm

Ja wciąż czekam, czekam bo sądzę, że jest warto.
Mam nadzieję, że administracja napisze jakieś info co i jak Smile
Powrót do góry Go down
Anastazjusz
Admin



Liczba postów : 102
Join date : 16/06/2013

jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 EmptySro Paź 16, 2013 9:30 pm

Skończyłem swoją robotę kilka dni temu, wysłałem wszystko Kuzerowi i on teraz oskryptowuje wszystko Razz z tego co pisał ma zajeb w szkole + praca po szkole, ale to już nie moja działka, gdy da mi info, że wszystko skończył to odpalimy.

Wszystkich hejterów, którzy płaczą, że OTS nie wystartuje, zapraszam na LoS'a i WoS'a lub NTSW, od koloru do wyboru i proszę was byście przestali marnować czas na ten chujowy projekt, który i tak nie wyjdzie, a jak jednak wyjdzie za ileś tam lat to nie ośmieszajcie się nie wchodźcie na niego Smile
Powrót do góry Go down
https://nlo-ots.forumpl.net
Sponsored content





jak serwer? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: jak serwer?   jak serwer? - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
jak serwer?
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Dotacje na serwer.
» Serwer Błąd
» Pomysły na serwer

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Legend Online :: Kosz-
Skocz do: