Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tymczasowe Forum
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skill 3x ? a official ??? beka xd

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Skill 3x ? a official ??? beka xd Empty
PisanieTemat: Skill 3x ? a official ??? beka xd   Skill 3x ? a official ??? beka xd EmptyWto Gru 03, 2013 8:07 pm

no to takie male sprostowanko co do Skilli jesli ty chcesz na officialu miec 3x Skill rate to powodzenia , znam sie troche na otsach i wiem co bedzie jeszcze tutaj skill na mniejszym poziomie prawie nic nie dodaje,


chodzi mi o to ze na 3x skill rate to ja 40 - 50 skill np. Tai bede wbijal  4-5dni bez przerwy skillujac.


takie male sprostowanko:

gram sobie wlasnie na otsie ktory stoi 4 dni, jest to ots RPG i przez 4 dni od startu non stop SKILLUJE knightem na trainach...

na tym otsie jest skillrate 10x .   przy czym skilluje 4 dni , z przerwami ( 2 h dziennie ) i mam tylko marny 86 skill?

a więc jak tu będzie skillrate 3x to to bedzie PORAZKA i to wielka.  jak juz na 10x w 4 dni 85 sword fighting?

to tutaj bedzie w 4-5 dni ciagle skillujac , max 40 - 45 tai... .   / elo .



http://karmia.eu/pg.php?subtopic=serverinfo


wejdz i sobie zobacz w 4 dni mam 85 . ciagle prawie skillujac .



http://karmia.eu/pg.php?subtopic=highscores&list=sword



a więc albo ustawisz 10x skillrate lub ustawisz 3x skillrate ale zeby ten skill COS DAWAL ....
Powrót do góry Go down
Kuzer
Admin



Liczba postów : 134
Join date : 16/06/2013

Skill 3x ? a official ??? beka xd Empty
PisanieTemat: Re: Skill 3x ? a official ??? beka xd   Skill 3x ? a official ??? beka xd EmptyWto Gru 03, 2013 8:13 pm

Skillując od 10 do 50 bez przerw wychodzi 4h na 10 Speed. Trzeba również wziąć pod uwagę, że nie jest to niski skill, gdyż formuła przeliczenia DMG jest inna niż na karmia.eu.


Można również wbić 50 Speed, co nie jest problemem i skrócić ten czas do 2.5h.
Powrót do góry Go down
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Skill 3x ? a official ??? beka xd Empty
PisanieTemat: Re: Skill 3x ? a official ??? beka xd   Skill 3x ? a official ??? beka xd EmptyWto Gru 03, 2013 8:37 pm

Kuzer napisał:
Skillując od 10 do 50 bez przerw wychodzi 4h na 10 Speed. Trzeba również wziąć pod uwagę, że nie jest to niski skill, gdyż formuła przeliczenia DMG jest inna niż na karmia.eu.


Można również wbić 50 Speed, co nie jest problemem i skrócić ten czas do 2.5h.


a sprawdzales to na skillrate 3x? bo powiem ci ze jak ma byc tak skill to dodaj tak zeby cos to dawalo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skill 3x ? a official ??? beka xd Empty
PisanieTemat: Re: Skill 3x ? a official ??? beka xd   Skill 3x ? a official ??? beka xd Empty

Powrót do góry Go down
 
Skill 3x ? a official ??? beka xd
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skill 3x ? a official ???
» Nowy skill cooking/crafting
» Official - informacje
» Recovery a official.
» Accmaker - Official

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Legend Online :: Kosz-
Skocz do: