Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tymczasowe Forum
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Regulamin Forum i kultura użytkowników.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Okummayo

Okummayo


Liczba postów : 5
Join date : 25/11/2013

Regulamin Forum i kultura użytkowników. Empty
PisanieTemat: Regulamin Forum i kultura użytkowników.   Regulamin Forum i kultura użytkowników. EmptyPon Lis 25, 2013 9:44 pm

Cześć all, mój pierwszy post. Forum czytam od niedawna a założyłem temat gdyż powala mnie po prostu kultura ludzi na forum(najprawdopodobniej też w grze, lecz nie spotkałem się z jakąś nienawiścią do mnie). Owszem, sam mam 14 lat i może jestem "gimbusem", ale to nie powód by pisać z CAPS LOCKIEM i co drugie zdanie pisać niecenzuralne słowo(nie przytoczę tutaj nicków, większość tak po prostu robi). Potrzeba założyć regulamin forum, rygorystyczny, a posty nie zgadzające się z nim od razu usuwać i warnować autora. Oczywiście admini są aktywni na forum lecz chyba nie widzą nic złego w temacie z przekleństwami i Capsem...i oczywiście samą kulturą. Uwierzcie mi forumowicze, to że napisaliście sobie w wieku na forum 18+, nie robi z was nie wiadomo kogo...chociaż próbujcie zachowujcie się jak Ci 18+. I ta kultura do adminów, nie wiem jak wy admini ale ja gdybym płacił za głupi serwer, utrzymywał go i robił z niego w miarę grywalny to nie życzyłbym sobie by jakiś gracz pisał do mnie że nic nie umiem, i mnie pouczał. 1 zasada, admin ma zawszę rację radzę ją sobie zapamiętać...

Możecie mi napisać że nic nie osiągnąłem, że jestem "no nejmem" i że mam "hunta". Ale to nie zmieni waszej kultury zachowania, pamiętajcie, pisząc nawet głupi post na forum reprezentujecie swoich rodziców, oni was wychowali(wychowują) i oni nauczyli was większości rzeczy, w tym także kultury.

Mogę dopisać także że dobrym wyborem adminów będzie wybrać moderatora forum. Osobę odznaczającą się kulturą i ogarniętą w sprawie forum. Oczywiście nie teraz gdyż jest to tymczasowe forum i nie ma po prostu sensu, teraz wystarczy tylko poświęcić z 45 minut na napisanie regulaminu forum...a złe zachowanie nagradzać nawet banami na max 12h w grze.
Powrót do góry Go down
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Regulamin Forum i kultura użytkowników. Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin Forum i kultura użytkowników.   Regulamin Forum i kultura użytkowników. EmptyPon Lis 25, 2013 10:27 pm

czlowieku w jakim ty swiecie zyjesz ? ;o w internecie nie ma kultury !


a przede wszystkim w Polsce w ktorej wgl nie ma kultury i za byle gowno wpierdol mozesz dostac , tak jestesmy zacofanym krajem.
Powrót do góry Go down
Okummayo

Okummayo


Liczba postów : 5
Join date : 25/11/2013

Regulamin Forum i kultura użytkowników. Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin Forum i kultura użytkowników.   Regulamin Forum i kultura użytkowników. EmptyPon Lis 25, 2013 10:32 pm

Taka odpowiedź to żadna odpowiedź, krótko i nie na temat napisałeś...Wgl przeczytałeś jaki cel ma ten temat? Poprawić kulturę forum. A to że ty nie chcesz regulaminu i banowania w grze za kulturę na forum bo chcesz sobie powyzywać ludzi i popisać Capsem to twój problem...

I owszem, w internecie jest kultura. Uwierz mi, gdybyś nie no-life'ił 24/7 w otsy to byś spotkał wielu ciekawych i kulturalnych ludzi...
Powrót do góry Go down
Kuzer
Admin



Liczba postów : 134
Join date : 16/06/2013

Regulamin Forum i kultura użytkowników. Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin Forum i kultura użytkowników.   Regulamin Forum i kultura użytkowników. EmptyPon Lis 25, 2013 10:48 pm

Póki co nie przykładamy uwagi do tego forum. Zostanie one w najbliższym czasie(jak pojawią się na to fundusze) zmienione, a wtedy wybierzemy moderatora forum.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Regulamin Forum i kultura użytkowników. Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin Forum i kultura użytkowników.   Regulamin Forum i kultura użytkowników. Empty

Powrót do góry Go down
 
Regulamin Forum i kultura użytkowników.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin gry
» RAPORT'y a REGULAMIN.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Legend Online :: Kosz-
Skocz do: