Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tymczasowe Forum
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mala Kurwa Kazzi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

Mala Kurwa Kazzi Empty
PisanieTemat: Mala Kurwa Kazzi   Mala Kurwa Kazzi EmptyPon Lis 18, 2013 11:03 pm

Kazzi full bot re-attack, auto paral gdy przychodzi co do czego to spierdala na bramke i sie chowa na black samu bo nie wyjdzie sie bic z 2x na raz jebany tchorz, gdyz nie kazdy ma 250+ i moze wejsc na ta bramke

tchorz pierdolony ciota zero skilla, bot nawet mu pale opierdala pod biorkiem boci dzien w dzien a nawet nie dostaje warna za to juz nie mowie o banie......

guys keep it up to tylko kazzi bedzie online na serwie
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

Mala Kurwa Kazzi Empty
PisanieTemat: Re: Mala Kurwa Kazzi   Mala Kurwa Kazzi EmptyPon Lis 18, 2013 11:06 pm

Kazzi tylko wyjdze wtedy gdy ma:
a: Full Bot Style
b: Jak ma przynajmniej 100 leveli wiecej od przeciwnika
c: Jak jest on i kumple vs 1 typ (gdy 2vs1 na niego co ty za chuja ci nie wyjdzie)
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

Mala Kurwa Kazzi Empty
PisanieTemat: Re: Mala Kurwa Kazzi   Mala Kurwa Kazzi EmptyPon Lis 18, 2013 11:09 pm

A dodam jeszcze to jezeli ktos mi tu doda Ze jestem Placzkiem lub cos tego typu teskt to wiedz ze "chuj ci w dupe jebany zlamasie pierdolony ;]"
Powrót do góry Go down
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Mala Kurwa Kazzi Empty
PisanieTemat: Re: Mala Kurwa Kazzi   Mala Kurwa Kazzi EmptyWto Lis 19, 2013 1:08 am

Mala Kurwa Kazzi 2f0gehu





















PS: dobrze wiemy ze to ty masz bota, a pierdolisz jakieś farmazony , dostajesz parala i odrazu z niego wychodzisz Sokudo, i ty masz czelnosc pierdolic ze ja mam bota? ;] .


Zresztą wyjebane w ciebie gownixie, RAPORTUJCIE mnie od tego macie


CTRL + R


Ostatnio zmieniony przez kazziek dnia Wto Lis 19, 2013 2:04 am, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Mala Kurwa Kazzi Empty
PisanieTemat: Re: Mala Kurwa Kazzi   Mala Kurwa Kazzi EmptyWto Lis 19, 2013 1:14 am

Mala Kurwa Kazzi Sdl45l


WARNA DLA TEGO PANA :**************
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

Mala Kurwa Kazzi Empty
PisanieTemat: Re: Mala Kurwa Kazzi   Mala Kurwa Kazzi EmptyWto Lis 19, 2013 1:23 am

chuj ci w ryj hahahah na chuj wklejasz takie bez sensowne zdjecia?
takie rzeczy to sie robilo w przedszkolu sorry kazzi Wake up for fuck sake we are gone past that border already but who knows about you lol
Powrót do góry Go down
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Mala Kurwa Kazzi Empty
PisanieTemat: Re: Mala Kurwa Kazzi   Mala Kurwa Kazzi EmptyWto Lis 19, 2013 1:27 am

Sekiryuutei napisał:
chuj ci w ryj hahahah na chuj wklejasz takie bez sensowne zdjecia?
takie rzeczy to sie robilo w przedszkolu sorry kazzi Wake up for fuck sake we are gone past that border already but who knows about you lol
maść na ból dupska , polecam!



Nie dość że płaczecie że mam za duzy damage a ty masz Gaara wiekszy od mojego na transie 210 , to cos nie halo przy czym ja mam 330 ^^? ;ooo smiech na sali PLACZKI JEBANE ujebalem was to od razu do Kuzera ze mam za duzy dmg a mam taki jak ty bheuheuheuhue dobrze wam powiedzial ze jest wszystko ok bo jest oK ,


PO DRUGIE WYLACZ ANTYPARALA TO TEZ CIE UJEBIE NA STACKU :]




Tez umiem pisać językiem pizd Angielskich patrz :

CRY ME A RIVER


A więc placzku jebany nie pisz w tym jezyku bo to POLSKIE FORUM .


sry za hajne ale wkurwia mnie ten jebany bachor najwidoczniej PIXELE TWOIM ŻYCIEM?


Ostatnio zmieniony przez kazziek dnia Wto Lis 19, 2013 2:46 am, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry Go down
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Mala Kurwa Kazzi Empty
PisanieTemat: Re: Mala Kurwa Kazzi   Mala Kurwa Kazzi EmptyWto Lis 19, 2013 1:32 am

trza byc ciota i plakac ze mam zaduzy dmg bo mam nastepnego transa hhuehue przy czym ty tym gaara bijesz tyle co ja na 280 a ty masz 210 ^^


WYJEBCIE Z FORUM TEGO (POLSKIEGO ANGLIKA) BO TYLKO TROLLUJE


a teraz wjebalem 350 i nic tylko DZIENNIE , zamiast expic bede skillowal MAGIC LVL by was spokojnie solowac na 350;]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mala Kurwa Kazzi Empty
PisanieTemat: Re: Mala Kurwa Kazzi   Mala Kurwa Kazzi Empty

Powrót do góry Go down
 
Mala Kurwa Kazzi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» WTF KURWA !?
» Co sie Kurwa dzieje z tym Serwerem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Legend Online :: Pomoc-
Skocz do: