Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tymczasowe Forum
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ciekawe przedmioty

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Filip Mistrz




Liczba postów : 17
Join date : 03/11/2013
Age : 27
Skąd : Bielsko-Biała

Ciekawe przedmioty Empty
PisanieTemat: Ciekawe przedmioty   Ciekawe przedmioty EmptySob Lis 09, 2013 10:38 pm

Siemano, chcialbym przedstawic wam propozycje kilku przedmiotow ktore wymyslilem:

1: Minato Kunai, nie zadaje on zadnych obrazen, jego miejsce jest w bonus slocie (miejsce na strzaly) badz w plecaku. Nie jest to bron. Po nauce odpowiedniego spelli (aby sie ich nauczyc bedzie trzeba wykonac bardzo trudne questy) jestesmy w stanie uzyc tych czarow:

-Yellow Flash - technika teleportacji Minato, uzywal jej podczas walki. W grze dzialaloby to tak: jezeli mamy item oraz wyuczony spell, po kliknieciu prawego przycisku myszu (use) gdzies na ziemi zostajemy tam natychmiastowo przeteleportowani. Ok. 8 sec cooldownu. Warunki: Nie da sie teleportowac w miejsce gdzie nie jestesmy w stanie sie dostac w linii prostej badz inne kluczowe miejsca (za/w sciane, pz, drzewa, skaly, za bramki lvlowe (trzeba bedzie zmienic dzialanie bramki, nie przechodzimy przez nia tylko jestesmy za nia teleportowani)) Koszt to 10% naszego obecnego hp i chakry (max 2k) lub z gory ustalona liczba chakry (nie wiem wtedy jak z lee)

-Teleport - Minato podczas walki uzyl tej techniki aby sie wycofac (rzucil daleko kunai a potem sie do niego teleportowal) w grze dzialaloby to tak: zapisujemy miejsce gdzies na mapie (gdziekolwiek gdzie nie ma pz/nie jestesmy w stanie sie dostac normalnie), nastepnie po daniu use "itemkiem na itemek" jestesmy w to miejsce teleportowani (taki szybki transport). Do uzycia teleportu musielibysmy znajdowac sie poza walka/miec pelna mane i hp/ oba warunki. Koszt to 90% naszego hp i chakry.

Powyzsze pomylsy zostaly zaczerpniete z DBL ots, przeze mnie zostaly przeksztalcone.

2: Tobi Mask: W anime Tobi mogl przenikac przez wszystko przez pewien czas. W grze przedmiot ten po use rzuca na nas niewrazliwosc na wszelkie obrazenia przez 1sec, nie mozemy jednak wtedy sie poruszac ani uzywac czarow. Cd 20 sec, koszt 20% max chakry oraz hp. Bylaby to czapka badz item trzymany w bp, na ktory trzeba kliknac "use"


Wszystkie liczby moga zostac zmienione w celu balansu, chodzi o sama idee tych przedmiotow

Co sadzicie?
Powrót do góry Go down
Weorus

Weorus


Liczba postów : 104
Join date : 22/06/2013
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

Ciekawe przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe przedmioty   Ciekawe przedmioty EmptyNie Lis 10, 2013 10:27 am

Tobi, a właściwie Obito to używał jutsu z MG sharingana, maska była tylko po to, żeby twarz zasłonić Razz.
Powrót do góry Go down
Stasiek




Liczba postów : 37
Join date : 03/11/2013

Ciekawe przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe przedmioty   Ciekawe przedmioty EmptyNie Lis 10, 2013 3:00 pm

Niech lepiej zmienią mapę, a dopiero potem zajmują się dodawaniem nowych itemów. Mam jednak pomysł! POWIĘKSZYĆ KONOHE, bo jest za mała. (=
Powrót do góry Go down
Shizzer

Shizzer


Liczba postów : 122
Join date : 02/11/2013
Age : 25
Skąd : Podkarpacie

Ciekawe przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe przedmioty   Ciekawe przedmioty EmptyNie Lis 10, 2013 3:25 pm

Pomysły daj do działu pomysły idioto Wink
PS.: Ty się doczepiasz do wszystkiego, ja też :*
Powrót do góry Go down
http://91.239.67.117
Stasiek




Liczba postów : 37
Join date : 03/11/2013

Ciekawe przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe przedmioty   Ciekawe przedmioty EmptyNie Lis 10, 2013 3:45 pm

No faktycznie, gimbusy do wszystkiego się doczepią. Idź lepiej dalej lizać dupę Administracji, bo to wychodzi Ci najlepiej.
Powrót do góry Go down
Shizzer

Shizzer


Liczba postów : 122
Join date : 02/11/2013
Age : 25
Skąd : Podkarpacie

Ciekawe przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe przedmioty   Ciekawe przedmioty EmptyNie Lis 10, 2013 4:04 pm

Sorry ziomek, ale ty własnie się do wszystkiego doczepiasz, nie wiem kurwa może tobie ,, LIZALI " dupe, bo coś dużo razy tego wyrazu używasz Smile
Yo.
Powrót do góry Go down
http://91.239.67.117
Cherudim

Cherudim


Liczba postów : 13
Join date : 09/11/2013
Age : 25
Skąd : Stargard Szczeciński

Ciekawe przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe przedmioty   Ciekawe przedmioty EmptyNie Lis 10, 2013 4:23 pm

Ja jebie Stasiek weź nic nie pisz mówisz że gimbusy się do wszystkiego doczepiają a sam to pierwszy robisz to udowadnia że jesteś z gimbazy.
Powrót do góry Go down
Filip Mistrz




Liczba postów : 17
Join date : 03/11/2013
Age : 27
Skąd : Bielsko-Biała

Ciekawe przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe przedmioty   Ciekawe przedmioty EmptyNie Lis 10, 2013 7:03 pm

Prosze was o usuniecie powyzszych postow, po prostu niepotrzeny spam i zasmiecanie....

Weorus chodzi mi o sama idee takiego porzedmiotu, mozna zrobic cos w stylu "essence of mangekyo sharingan" czy cos takiego. Co prawda nie istnial taki przdmiot, ale mozna to dodac dla urozmaicenia gry.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ciekawe przedmioty Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe przedmioty   Ciekawe przedmioty Empty

Powrót do góry Go down
 
Ciekawe przedmioty
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Legend Online :: Pomysły-
Skocz do: