Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tymczasowe Forum
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Moje propozycje.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
paceros




Liczba postów : 2
Join date : 06/11/2013

Moje propozycje. Empty
PisanieTemat: Moje propozycje.   Moje propozycje. EmptySro Lis 06, 2013 10:19 pm

Tutaj bd umieszczal swoje propozycje zmian Smile.
Na poczatek:
Zmniejszenie loota z wildmanow ( jest loot x2 a ja w ciagu 10-15 minut lekka reka wydropuje itemy na 15 cc przy 0 waste ).
Uzyskanie transformacji Shippuuden dopiero po ukonczeniu wszystkich sag ( walka z saskiem przy wodospadzie ).
Ulepszenie klonow naruto ( wg mnie to jedna z podstawowych technik, teoretycznie podstawa ktora uzywa naruto z tego co pamietamz  anime, w tym momencie sa one totalnie bezuzyteczne )
Zwiekszenie czestotliwosci regeneracji chakry oraz hp jezeli chodzi o food( na low lvl przy foodzie nie idzie wyrobic z speedem oraz transem ).
Zwiekszenie cen pillsow oraz medic pouch ( jak narazie waluta w grze nie ma zadnego znaczenia, lece sobie na respa i za double katane mam 10 lepszych medic pouch lub ponad 40 tych slabszych, wydaje mi sie ze powinno sie bardziej bazowac na podstawowej regeneracji many - food oraz itemy a nie ladowanie w siebie pillsow itp. )

Zwiekszenie regeneracji hp oraz chakry itemow, na 120 lvl mam 5k hp a nosze eq ktore mi daje jakies 8 hp na sec co jest dla mnie troszke smieszne xd, gdyby zwiekszyc regeneracje z tego typu itemow 4-5 krotnie mialoby to juz jakies znaczenie.


UWAGA! Sa to tylko moje pomysly i jestem swiadomy tego ze nie kazdemu one beda sie podobac, czekam na wasze zdanie na ten temat Smile
Powrót do góry Go down
Kuzer
Admin



Liczba postów : 134
Join date : 16/06/2013

Moje propozycje. Empty
PisanieTemat: Re: Moje propozycje.   Moje propozycje. EmptyCzw Lis 07, 2013 11:16 am

1. Kwestia loota zostanie zmieniona.
2. Póki co profesje nie są do końca zbalansowane, czym miał zając się Anastazjo. Gdy zostaną zbalansowane, to sagi zostaną na nowo zbalansowane i ustawione, że aby użyć shippuudena potrzeba najpierw zrobić wszystkie zwykłe sagi.
3. Zajmę się tym dzisiaj.
4. J/W.
5. Ceny są dobre, loot jest za dobry.
6. Ekwipunek można(będzie) ulepszać. Z każdym ulepszeniem dostajesz x razy więcej HP/s.
Powrót do góry Go down
 
Moje propozycje.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Legend Online :: Kosz-
Skocz do: