Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tymczasowe Forum
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 W Roli Kazuya Na Bocie!

Go down 
+6
Esechiel
kamens
Papryk
miter
Muzal
Sekiryuutei
10 posters
AutorWiadomość
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 4:02 am

Witam Link Ponizej i Zegnam
Powrót do góry Go down
Muzal




Liczba postów : 25
Join date : 12/11/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 4:08 am

ANTI IDLE HAHAHAHAHAHAH! :************


ad. 2) Zakaz wypychania z miejsc publicznych. < widac ze to wy lamiecie regulamin pushowaliscie mnie NON STOP to musialem jakos sobie poradzic, ODPISYWAC WAM NIE MUSZE.

TO ZE NAGRALES MNIE JAK SKILLUJE SOBIE SPEED I TAI PRZY CZYM PUSHUJAC MNIE NON STOP TO WY LAMIECIE REGULAMIN I MYSLISZ ZE DOSTANE BANA , NIC W TYM FILMIKU NIE JEST UDOWODNIONE BY GRACZ UZYWAL JAKICHS WSPOMAGACZY ZWYKLY SKILL.?, odpisywac wam nie musze nie jestem do tego zoobowiozany wiec. Tak apropo mam ignore na was.A ja tutaj sobie spokojnie skilluje ZADNEGO bota tam nie widac, GDZIE TY WIDZISZ ANTI IDLE ?  TAM NIE MA NIC POPROSTU FOLLOW/ATTACK NA TRAINA I SOBIE SKILLUJE SPEEDA?..



//

po 3 gdzie ty tu widzisz raporty? na graczy? bo taki filmik to nawet sie nie nadaje do niczego.

.

/ tyle w temacie ~~ Kazuya


Ostatnio zmieniony przez Muzal dnia Nie Gru 15, 2013 5:09 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 5:08 am

~~~~~~~~~~~~~~~~~~Ban poleci płaczą dzieci~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ta mhm i przez 2 minuty biegasz góra dół a gdy my wchodzimy ty się zatrzymujesz od razu odchodzimy i biegasz dalej? Albo ten auto follow? odpychanie w rózne strony? zawsze wracasz tą samą drogą na około....przed czym ty się bronisz......wypychanie w miejscach publicznych? a jak inaczej bota sprawdzić lub auto follow? Sam sobie odpowiedz na to pytanie złomie...Filmik dobrze pokazuje ze bocisz lepiej się nie dało;*

Ban sie nalezy tak jak kuzer napisał - 1 raz 24h jail


EDIT - puacz dalej ale ewidentnie widać ze bocisz i nie masz argumentów by sie bronić....Jesteś żałosnym dzieckiem od początku do końca;* ;* ;*


Ostatnio zmieniony przez Sekiryuutei dnia Nie Gru 15, 2013 5:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Muzal




Liczba postów : 25
Join date : 12/11/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 5:10 am

Sekiryuutei napisał:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~Ban poleci płaczą dzieci~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ta mhm i przez 2 minuty biegasz góra dół a gdy my wchodzimy ty się zatrzymujesz od razu odchodzimy i biegasz dalej? Albo ten auto follow? odpychanie w rózne strony? zawsze wracasz tą samą drogą na około....przed czym ty się bronisz......wypychanie w miejscach publicznych? a jak inaczej bota sprawdzić lub auto follow? Sam sobie odpowiedz na to pytanie złomie...Filmik dobrze pokazuje ze bocisz lepiej się nie dało;*

Ban sie nalezy tak jak kuzer napisał - 1 raz 24h jail


CZLOWIEKU ZADEN BAN SIE NIE NALEZY FOLLOW JEST WBUDOWANE W CLIENT TO ZE TY JESTES SLEPY I ZE FOLLOW NIE UMIESZ DAC TO NIE MOJA WINA + ZADNEGO ANTY IDLE TAM NIE MA , MAM IGNORE NA WAS WSZYSTKICH !! .


PO 2 NIE MA ZADNEGO DZIALU RAPORTOW I ODWOLAN TAKZE. W REGULAMINIE TEZ NIC TAKIEGO NIE MA TAKZE.

PO 3 Ogarnij sie bo jestes smieszny tam w tym filmiku nic nie ma ! piszesz ze auto follow a auto follow jest w cliencie NLO nad TARCZĄ . przy czym PUSHUJECIE MNIE NON STOP A JA SOBIE CHCE SPOKOJNIE SKILLOWAC SPEEDA wiec mam do tego PRAWO a werecz zobowiazuje mnie do tego by sobie spokojnie skillowac nawet jesli jakis noob mnie PUSHUJe.


Ostatnio zmieniony przez Muzal dnia Nie Gru 15, 2013 5:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 5:12 am

A w pierwszych dniach kuzer sam zbanował kilka osób za auto follow, sam sie do tego teraz przyznałeś do auto follow cepie, a twojego ignora wsadź se w dupsko i wymasuj dziku;*
Powrót do góry Go down
Muzal




Liczba postów : 25
Join date : 12/11/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 5:22 am

Sekiryuutei napisał:
A w pierwszych dniach kuzer sam zbanował kilka osób za auto follow, sam sie do tego teraz przyznałeś do auto follow cepie, a twojego ignora wsadź se w dupsko i wymasuj dziku;*

ODWOLAN I RAPORTOW NADAL NIE WIDAC I REGULAMINU DOSTOSOWANEGO JAK I DLUGI FILMIK NAGRYWAC .



AUTO FOLLOW JEST W CLIENCIE NLOOOO GENIUSZU ILE RAZY CI TO MAM TLUMACZYC ZE FOLLOW NA TRAINA MOZNA MIEC ??? GDZIE TY TO WIDZISZ W REGULAMINIE?????????????????????????????

+ ZADNEGO ANTY IDLE TAM NIE MA




SAM SIE OSMIESZASZ KRETYNIE WRZUCAJAC TAKIE GOWNIANE FILMIKI KTORE NIC NIE WNIOSLY
Powrót do góry Go down
miter




Liczba postów : 2
Join date : 13/12/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 5:25 am

Ladne bieganie gora/dol nowy styl followa nie? Wink
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 5:26 am

A te bieganie gora, dol to co kurwa tez Auto Follow?
Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh?
Banik niema kurwa expa dzis na 2x AGAGAGAGAGAG

Powrót do góry Go down
Muzal




Liczba postów : 25
Join date : 12/11/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 5:29 am

Sekiryuutei napisał:
A te bieganie gora, dol to co kurwa tez Auto Follow?
Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh?
Banik niema kurwa expa dzis na 2x AGAGAGAGAGAG



SKILLOWAC SPEEDA NIE MOGE , ZABRONICIE MI ? BANA DOSTANE ZA SKILLOWANIE SPEEDA , BEKA Z CIEBIE !!!!!!!!! SKILLOWAC MI NIE POZWOLISZ HAHAHAHAHAHAH !!!

ODPISYWAC CI NIE MUSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZROZUM KURWA TO DALNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODPISYWAC CI NIE MUSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
miter




Liczba postów : 2
Join date : 13/12/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 5:30 am

Dobra gosciu nie placz tak, ewidentnie uzywales bota i to nie 1 raz. Temat do zamkniecia i cie omija ten bonus exp Wink
Powrót do góry Go down
Muzal




Liczba postów : 25
Join date : 12/11/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 5:36 am

HAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Kuzer wejdzie dzisiaj to zobaczy ten filmik i cie wysmieje tam nic poprostu nie ma ! , odpisywac ci nie musze chyba ze takie cos dojdzie do REGULAMINU to wtedy jak ci nie odpisze to DOSTANE BANA . PROSTE a takiego czegos nie ma !!!! WIEC CO TY ODEMNIE CHCESZ??????????.

Dzialu z RAPORTAMI I ODWOLANIAMI - Nie ma ? ! . REGULAMINU DOT. RAPORTOWANIA  - Nie ma ? ! - Więc co ty czlowieku chcesz ? POKI NIE MA REGULAMINOW NIE MUSZE CI ODPISYWAC A WIEC TEMAT POWINIEN WYLĄDOWAĆ W KOSZU = FILMIK NIC NIE WNOSI JEZELI BY BYL REGULAMIN TO ZA NIE ODPISANIE DOSTALBYM BANA ALE TAKOWEGO NIE MA WIEC FILMIK NIC NIE WNOSI A WIEC TEMAT DO KOSZA.


Jeszcze raz ci to spokojnie wytlumacze, regulaminu nie ma dot. raportowania graczy, dzialu tez nie ma , w regulaminie nic nie pisze ze musze odpisywac graczom takze filmik jest ZBĘDNY bo nie muszę ci ODPISAĆ a mogę być w Grze i robić co chce.. PROSTE?????????????????
Powrót do góry Go down
Papryk




Liczba postów : 3
Join date : 15/12/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 6:47 am

Takie male sprostowanie , jezeli w REGULAMINIE nic nie pisze dotyczacego ze gracz musi odpisac danemu graczowi to gracz nie powinien zostac ukarany , jezeli w REGULAMINIE bylaby taka opcja ze musi odpisac wtedy gracz powinien zostac ukarany ale takiego czegos nie ma czyli gracz jest poprostu NIEWINNY,


tak apropo filmiku : Ewidentnie widac ze przeszkadzaliscie graczowi w skillowaniu lamiac regulamin! Takze na filmiku nie dowidzialem sie zadnego bota poprostu gracz jest online i wam nie odpisuje bo go wkurwiacie.
Powrót do góry Go down
Muzal




Liczba postów : 25
Join date : 12/11/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 7:06 am

a wiec, jezeli regulaminow nie ma to filmik nic nie znaczy !!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
kamens




Liczba postów : 3
Join date : 11/12/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 7:21 am

Bez regulaminow filmiki nagrywane nic nie znacza poniewaz osoba oskarzona nie wie jak ma sie odwolac oraz nie wie jak sie w takiej sytuacji zachowac takze temat zbedny  ; ))
Powrót do góry Go down
Esechiel




Liczba postów : 3
Join date : 13/12/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 7:28 am

Witam , filmik nic nie znaczy dlaczego ? Poniewaz REGULAMIN'ów nie ma, dzialow odnosnie czarnej listy tez nie ma , takze gracz nie musial ci odpisac wiec nie ma prawa do bana.
Jezeli by regulamin byl to gracz powinien dostac bana ale takiego regulaminu nie ma wiec gracz jest niewinny - temat skierowac do kosza poniewaz robi sie spam -
Powrót do góry Go down
Tej Koleś

Tej Koleś


Liczba postów : 30
Join date : 12/11/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 8:35 am

$4. Ogólne:
1) Zakaz wykorzystywania błędów gry.
2) Zakaz wypychania z miejsc publicznych.
3) Zakaz sprowadzania potworów do miejsc publicznych, aby zabiły innych graczy.
4) Zakaz publikowania fałszywych dowodów.
5) Zakaz hakowania innych graczy.
6) Zakaz zabijania nagminnie graczy z niższymi poziomami.
7) Zakaz zabijania summonów.
a) Nie dotyczy PVP.
b) Nie dotyczy sytuacji, gdy Wam on przeszkadza w poruszaniu się.

Dzięki podpunktowi 4 można uznać,że skoro jest zakaz publikowania fałszywych dowodów,tzn publikowanie dowodów jest dopuszczalne(tzn,że nagranie kogoś i zgłoszenie tej osoby może być dowodem). Tym bardziej,że nie ma w regulaminie dokładniej określonego co jest dowodem a co nie.I tutaj właśnie zgadzam się z Tobą Kazyuy'a,powinno to być bardziej wyreagulowane,jednak prawie wszyscy wiedzą,że jak ktoś kogoś nazywa to wypada się odezwać Neutral Z drugiej strony mogłeś napisać,że mają spierdzielać i nie byłoby problemu >_> Jak dla mnie w tej sytuacji należy Ci się ban.Twoje zlekceważenie,jak sam to nazwałeś:"głupota" sprawiła,że wynikła taka sytuacja.Osobiście nic do Ciebie nie mam jednak tutaj decyduje admin Razz Jeśli Cię zbanuje,nie będę uważać tego za złą decyzje - jeśli Ci ostatni raz to puści to też nie będzie zła decyzja ;P

Podsumowując
Ban:
Za:
-Lekceważenie nagminnego wypychania(łamanie regulaminu).
-Duże podejrzenie o używanie oprogramowania wspomagającego.
Przeciw:
-Nie ma pewności co do używania jakiegokolwiek programu wspomagającego.
-Brak stosownej regulacji prawnej.

Wiem,że moje wypociny pewnie na nic się zdadzą :<
Powrót do góry Go down
Muzal




Liczba postów : 25
Join date : 12/11/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 9:27 am

To tak z mojej strony, gracze widoczni na filmiku nagminnie mnie przesuwali gdy bylem w stanie spoczynku i skillowalem sobie, regulamin mowi iz przesuwanie graczy w stanie spoczynku w miejscach publicznych ( trainy , dp , etc. ) grozi karą za lamanie regulaminu.

A więc przesuwaliscie mnie non stop to poprostu wam nie odpisywalem , zachowujecie sie jak dzieci przesuwajac mnie non stop.

po Drugie ; mam prawo do tego iz, gdy jestem nagrywany nie musze odpisywac poniewaz nie ma takiej regulki zawartej w Regulaminie takze nie musialem ci odpisac, jezeli takowa informacja bylaby w regulaminie oczywiscie bym ci odpisal .

Anti idle ? - gdzie ty to widzisz czlowieku ?

Auto follow ? - jest w cliencie . ?

A więc TEMAT = do kosza , robi sie nie potrzebny SPAM , następnym razem jak chcecie wrzucac takie filmiki to pierw dostosujcie sie do regulaminu ktorego nie ma, ale na dniach powinien byc poniewaz jest niezbedny wlasnie do takich zaistnialych sytuacji bo wnioskujac ze gracz nie odpisuje to wtedy mozna stwierdzic iz ma bota A TAK W MNIEJSZOSCI SYTUACJI JEST. - jezeli w regulaminie bedzie regulka o odpisywaniu graczom wtedy te FILMIKI będą DOWODEM jeżeli takowej nie ma Jakiekolwiek filmiki juz nie są dowodem.

________________________________________________________

* jeżeli gracz podczas nagrywania nie odpisuje innemu graczowi gdyz jest to jego obowiazkiem, gracz ten zostaje ukarany jailem / banem wnioskujac iz ma bota.

* filmik nie może trwac krócej niż 1 minuta .

Wtedy takie FILMIKI będą miały ZNACZENIE !!!, narazie nie mają bo nie ma Regulaminu. A więc bana nie powinienem dostać bo ta zaistniała sytuacja jest poprostu smieszna , nie odpisuje graczowi na wiadomosc to odrazu ze bot ? przy czym wkurwiali mnie ponad 15 minut non stop przesuwając mnie.; ] rozumiem gdy bym mial obowiazek odpisania odpisalbym ale taki obowiazek mnie nie obowiazuje dlatego nie odpisalem, więc temat jest zbędny bez REGULAMINU nie ma prawa do osądzania mnie ze mam BOTA, poniewaz nie musialem ci odpisac a to nie znaczy ze bylem na bocie także Bana nie powinno być.










.
Powrót do góry Go down
Tej Koleś

Tej Koleś


Liczba postów : 30
Join date : 12/11/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 9:41 am

Skoro Ty nie masz obowiązku odpisywania komuś to inni nie mają zakazu nagrywania Cię i oskarżanie o używanie bota Razz Tak samo jak Kuzer może Ci dać bana nawet za nic ;o To działa w dwie strony,tak tylko mówię Razz Chociaż nie mówię,że nie masz racji Razz Po części dobrze mówisz ;d
Powrót do góry Go down
Muzal




Liczba postów : 25
Join date : 12/11/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 9:51 am

Tej Koleś napisał:
Skoro Ty nie masz obowiązku odpisywania komuś to inni nie mają zakazu nagrywania Cię i oskarżanie o używanie bota Razz Tak samo jak Kuzer może Ci dać bana nawet za nic ;o   To działa w dwie strony,tak tylko mówię :PChociaż nie mówię,że nie masz racji Razz  Po części dobrze mówisz ;d


Tu chodzi o to iz nie ma w Regulaminie regulek ktorych moglbym sie dostosowac, a jak wiadomo Dostosowalem sie do TERAŹNIEJSZEGO REGULAMINU , w ktorym wyraźnie pisze ze , ODPISYWAC TYLKO MUSZĘ ADMINISTRACJI , zwyklemu graczowi juz nie takze nie wiem o co wam chodzi bana nie powinno byc ..

ad. 2) Zakaz obrażania innych graczy na kanałach publicznych. - Ewidentnie widac na filmiku jak gracz o nicku Phantamare pisze do mnie " CHUJU ZAJEBANY " proszę o karę dla tego pana iz w regulaminie jasno pisze ze za obraze jest nagroda.

ad. 2) Zakaz wypychania z miejsc publicznych. - Phantamare oraz Caged Bird przez 2 minuty non stop pushują mnie w miejscu publicznym .

-

Jak narazie to wy lamiecie regulamin , ja go przestrzegam .

Jeszcze raz wam wytlumacze , nie mam obowiazku odpisywania zwyklemu graczowi ! ;*

Jezeli regulamin wejdzie to wtedy " NAGRAJCIE MNIE " tak samo i wrzuccie na forum wtedy zostane ukarany , teraz nie ma takiego prawa by mnie ukarac poniewaz nigdzie w REGULAMINIE nie ma regulek odnosnie banowania/nagrywania filmikow/odpisywania playerom. Jezeli takowy by byl bana bym dostal ;]

Takze temat zbedny.


Powrót do góry Go down
Zeyt




Liczba postów : 80
Join date : 15/11/2013

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 10:04 am

z tego co ja tutaj widze to w regulaminie niema takie czegos
Ps:ogarnijcie sie prosze was
Powrót do góry Go down
Sanui

Sanui


Liczba postów : 28
Join date : 13/11/2013
Age : 27

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 10:25 am

Dokładnie, jezeli nie ma Regulaminu oraz odpowiednich dzialow gracz nie powinien zostac zbanowany poniewaz MIAL PRAWO DO NIE ODPISYWANIA . A to że was ignorował o niczym nie świadczy, gdyż te czynności przedstawione na filmiku mógł wykonywać własnoręcznie a nie za pomocą bota.. Wiec jak chcecie się pozbyć przeciwnika to róbcie to chociaż w uczciwy sposób. POZDRO ...
Powrót do góry Go down
Sanui

Sanui


Liczba postów : 28
Join date : 13/11/2013
Age : 27

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptyNie Gru 15, 2013 11:03 am

Skoro jestescie tacy idealni i przestrzegacie regulaminy to co było w 0:56? Phantamare zapowiada sie ban?
Powrót do góry Go down
rogogon




Liczba postów : 1
Join date : 16/07/2014

W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! EmptySro Lip 16, 2014 8:41 pm

Zalosne sprzedajne placki
Powrót do góry Go down
Sponsored content





W Roli Kazuya Na Bocie! Empty
PisanieTemat: Re: W Roli Kazuya Na Bocie!   W Roli Kazuya Na Bocie! Empty

Powrót do góry Go down
 
W Roli Kazuya Na Bocie!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Legend Online :: Pomoc-
Skocz do: