Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum

Tymczasowe Forum

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Ninja Club

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Anastazjusz
Admin

Liczba postów : 102

PisanieTemat: Ninja Club   Czw Gru 05, 2013 7:46 pm

Witam.
Otóż chcemy wprowadzić na serwer pewną innowację, a mianowicie Ninja Club.
Na czym to ma polegać?
Otóż w Ninja Clubie będziemy mogli rekrutować nowych shinobi (np. Kakashi, Kankuro, Itachi) w zamian za specjalne tokeny z questów i tombów (które już robię).
Myślę, że to ciekawa innowacja i sprawi, że gra będzie ciekawsza gdy nie od razu wszystkie postacie będą dostępne, lecz mamy mały dylemat z postaciami, które mają być dostępne, a mianowicie czy wolelibyście aby na start było dostępne 8 postaci czy żeby każdy miał możliwość z tych 8 postaci stworzyć swój pakiet 3 shinobi, np.

do dyspozycji mamy: Naruto, Sasuke, Sakura, Lee, Neji, Gaara, Kiba, Ino i czy wszystkie mają być dostępne czy każdy gracz na początek może sobie stworzyć pakiet składający się z 3 postaci z wymienionej 8, które będzie mógł tworzyć, a reszta do odblokowania?

Czekam na odp.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://nlo-ots.forumpl.net
kazziek

Liczba postów : 195

PisanieTemat: Re: Ninja Club   Czw Gru 05, 2013 8:44 pm

nie rozumiem przeslania . chodzi ci o to ze wybiore sobie 3 postacie i bede je mogl potem zmieniac jak mi sie podoba ? ;

a tak btw. udostepnij wszystkie postacie tak powinno byc a nie jakies pakiety xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tej Koleś

Liczba postów : 30

PisanieTemat: Re: Ninja Club   Czw Gru 05, 2013 9:19 pm

Raczej chodzi pewnie o fakt,że wybierasz sobie 3 możliwe postacie do stworzenia na acc a później jak będziesz chciał odblokować inne to zrobić z questów albo coś Mad
Teoretycznie to mogłoby być fajne gdyby losowo system przydzielał jakieś trzy profki,ciekawe.

Problem w tym,że większość graczy pewnie chce grać wybranymi postaciami dlatego raczej nie przejdzie ;x
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kazziek

PisanieTemat: Re: Ninja Club   Czw Gru 05, 2013 10:15 pm

Tej Koleś napisał:
Raczej chodzi pewnie o fakt,że wybierasz sobie 3 możliwe postacie do stworzenia na acc a później jak będziesz chciał odblokować inne to zrobić z questów albo coś Mad
Teoretycznie to mogłoby być fajne gdyby losowo system przydzielał jakieś trzy profki,ciekawe.

Problem w tym,że większość graczy pewnie chce grać wybranymi postaciami dlatego raczej nie przejdzie ;x

no wlasnie i tu sie zgodze ja chce grac wybrana postacia ! ;*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Anastazjusz
Admin

Liczba postów : 102

PisanieTemat: Re: Ninja Club   Pią Gru 06, 2013 8:08 am

No chodzi o to, że sobie wybieracie postacie na start, 3 postacie którymi możecie grać, reszta do odblokowania, bądź 8 dostępnych postaci do gry, 3 do odblokowania i każda następna do odblokowania
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://nlo-ots.forumpl.net
Wariat

Liczba postów : 66

PisanieTemat: Re: Ninja Club   Pią Gru 06, 2013 9:05 am

No w sumie może i by to przeszło. Ale lepiej żeby było 8 dostępnych i 3 do odblokowania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kazziek

PisanieTemat: Re: Ninja Club   Pią Gru 06, 2013 10:44 am

Wariat napisał:
No w sumie może i by to przeszło. Ale lepiej żeby było 8 dostępnych i 3 do odblokowania.
no tak jak napisal wariat i wygladalo to by tak ze bys KAKASHIeGO , INO , KANKUROU zablokowal i by byly dostepne od questa na wyzszy lvl przy czym jak wykonamy tego questa i mamy jedna z tych trzech profesji do wyboru ( nie wszystkie ) automatycznie robi char sie o nicku jaki mamy z dopiską jakąś nie wiem wymysl cos xDD. przy czym jak maja byc to profesje do odblokowania poprzez quest na wiekszy lvl to zrob to tak ze quest jest w kurwe trudny i trza isc teamem przy czym te oto 3 postacie dostana jakiegos KOPA! w sumie ino nie bo jest bardzo dobra, ale kakashi to by musial dostac kopa, a kankurou to nie wiem jak z nim jest.. takie jest moje zdanie . APROPO REKLAMY JEST PIATEK WIEC NAJWyZSZY CZAS BYS JA JUZ DODAL NA TNECIE , jak chcesz to tez moge reklamy jebnac na paru forach ....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ninja Club   Today at 5:55 am

Powrót do góry Go down

Ninja Club
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1