Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tymczasowe Forum
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 SAKURA I INO.......................

Go down 
AutorWiadomość
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

SAKURA I INO....................... Empty
PisanieTemat: SAKURA I INO.......................   SAKURA I INO....................... EmptyWto Gru 03, 2013 7:06 pm

Radze dobrze zbalansowac TE OTO PROFESJE poniewaz sa za SILNE jak na Healerow , a dlaczego??????????

hity maja takie same jak ja inną profesją a sa healerami i lecza sie 4x - 5x wiecej przy czym maja takie same hity???


wlasnie testowalismy pvp Sakury i powiem wam ze Sakura vs inne profesje . Sakura Win? a powinno byc na rowno ze Sakura nie zabije mnie ani ja jej...

a dlaczego ? bo przy tym jej DOBRYM HEALU powinna miec 2x mniejszy DMG a narazie z Sakury i Ino zrobiliscie TANKERA+DMG w jednym ....

ZBALANSUJCIE TO PRZED OFFICIALEM BO BEDA SAME SAKURY  I INO BIEGAC....



MAM wyskillowanego LEE na 350 poziomie i posiadam 100 taijutsu oraz 100 attack speed i tak i tak SAKURA MNIE SKLADZIE SOLO A ja JEJ nic nie ROBIE NAWET JEJ DO ZOLTEGO HP NIE ZJADE przy czym PADAM szybko w kurwe a powinno byc tak ze ja jej nic nie zrobie i ona mi  ??? i czy to ma bbyć balans???? nie sadze.


a nie mowie co do kiby jak sakura go czysci w pare sec na otwartej i tez mam 80tai  i 100 speed a ja jej nic nie robie nawet do zoltego nie zjade przy czym BIEGAM non stop na REDZIE? BEKA ....



SAKURA , INO  ZMNIEJSZYC HITY PONIEWAZ TE OTO POSTACIE KOSZĄ WSZYSTKICH NA SOLÓWCE A POWINNO BYC TAK ZE JA JEJ NIE ZABIJE A ONA MNIE



KUZER JAK BEDZIESZ TO NAPISZ DO MNIE NA KAZZI ZROBISZ 350 SAKURE ZROBISZ JEJ SKILLE I ZOBACZYSZ CO TO POTRAFI ZROBIC Z KAZDA PROFESJA POPROSTU JEST NIE DO ZABICIA <<<< TAK POWINNO BYC ,,, ALE KURWA JAKIM CUDEM ONA SKLADA KAZDEGO SOLO????? ZDECYDOWANIE TRZA JEJ ZMNIEJSZYC HITY BO BEDZIE BEKA NA OFFICIALU.


ZDECYDOWANIE ZMNIEJSZYC HEALEROM HITY ZE SPELLI oraz jeszcze Sakurze lekko z tai.

to ma byc HEALER a nie TANKER+DMG w jednym  ktory 1vs1 lub 1vs2 kladzie przeciwnikow JAK CHCE !!!!!!!!!!!!!!!!!




sakura takze ino sa troche za Bardzo przesadzone , jakim cudem Sakura 1 vs 2 ( neji + kiba ) nas zsolowala? przy czym jeszcze miala jyuuken na 15% . to jest NIE DO POJECIA .
Powrót do góry Go down
 
SAKURA I INO.......................
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sakura////
» Sakura a balans
» Sakura.... oRaz 15lvl Mniejsze Obrazenia *co kur?a*

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Legend Online :: Kosz-
Skocz do: