Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tymczasowe Forum
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE

Go down 
+7
Sekiryuutei
Tej Koleś
Spryciarz
Universal
Anastazjusz
Cosiek
kazziek
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyNie Lis 24, 2013 3:55 pm

Zrób już ktoś reklamę NLO ze screenami i ze wszystkim trza juz reklamowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , bo jak w piatek bedzie start to nawet 20+ graczy nie ujrzymy


SPIESZCIE SIE Z TĄ REKLAMA



a tak btw odnosnie officiala :

- zwiekszyc lekko rege many i zycia z fooda.
- zrobić troche więcej respów : Black Moon Samurai i inne. poniewaz nie pomiescimy sie jest ich malo ....

- Sproporcjonowac cenę pillsow do loota bo jest za duza jak na officialu bedzie mniejszy lootrate,
Powrót do góry Go down
Cosiek




Liczba postów : 25
Join date : 24/07/2013

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyNie Lis 24, 2013 6:31 pm

Sam byś zrobił reklame, dużo płaczesz że czegos brak a nie pomozesz.

Zwiększyć rege many i zycie z fooda ? Zaproponuj jak a nie czekasz na pomysły innych.
Zrobić nowe respy ? Podaj pomysły mniej więcej jak ma wyglądać może jakis quest do tego czy coś ,a nie myslisz ze mapper wszystko wymyśli albo zrobi kwadrat i nastawi moba żeby dało się expić.
Cena pillow za duza ? Nie badz smieszny.. ja ciagle mam po 30cc i pilla pełno, fakt, faktem rozumiem wy tam musicie kupic frag remover, upgrade do peta itd.. Ale jezeli chcecie takie rzeczy no to siedziec i lootac, pille za darmo nie będą. Jeżeli chcesz zmiane to daj coś więcej od siebie i rozwini bardziej to co masz na mysli, propozycje ,a nie napisać "sproporcjonuj ,bo to jest zle ,mi sie nie podoba ,ma być inaczej"...
Powrót do góry Go down
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyNie Lis 24, 2013 6:56 pm

Cosiek napisał:
Sam byś zrobił reklame, dużo płaczesz że czegos brak a nie pomozesz.

Zwiększyć rege many i zycie z fooda ? Zaproponuj jak a nie czekasz na pomysły innych.
Zrobić nowe respy ? Podaj pomysły mniej więcej jak ma wyglądać może jakis quest do tego czy coś ,a nie myslisz ze mapper wszystko wymyśli albo zrobi kwadrat i nastawi moba żeby dało się expić.
Cena pillow za duza ? Nie badz smieszny.. ja ciagle mam po 30cc i pilla pełno, fakt, faktem rozumiem wy tam musicie kupic frag remover, upgrade do peta itd.. Ale jezeli chcecie takie rzeczy no to siedziec i lootac, pille za darmo nie będą. Jeżeli chcesz zmiane to daj coś więcej od siebie i rozwini bardziej to co masz na mysli, propozycje ,a nie napisać "sproporcjonuj ,bo to jest zle ,mi sie nie podoba ,ma być inaczej"...


Weż noobie sie nie udzielaj gowno tutaj osiagnales wiec stul pysk.
co do twojej wypowiedzi , jestes jebanym no nejmem , CENY PILLSOW NA OFICJALU POWINNY BYC TANSZE PONIEWAZ LOOTRATE BEDZIE MNIEJSZY CZAISZ DALNIE ?
Powrót do góry Go down
Cosiek




Liczba postów : 25
Join date : 24/07/2013

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyNie Lis 24, 2013 7:04 pm

Przykład osoby która tylko umie wyzywać i myśli że jest fajny jeżeli jedzie po nocach z lvl i wydał kasę na punkty ,bo teraz on jest kimś znanym, WIELKI KAZZI, wielbmy go i chwalmy bo wbil 400lvl na otsie.. załosne..

Ceny są dobre to że ciągle spamisz pillami to już twój problem.

PS" Jakbyś nie zauwazył moja wypowiedzi obejmowała 7 linijek a nie 2 przedostatnie.
Powrót do góry Go down
Anastazjusz
Admin



Liczba postów : 102
Join date : 16/06/2013

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyNie Lis 24, 2013 7:22 pm

Kazziek uspokój się, skończ już spinać jak gimbus, wielki mastah OTS, loot i cena pillsów jest dobra, loot rate nie będzie mniejszy bo jest już x1.

Trzeba grać z głową, jak mówił Cosiek, całą kasę wywalacie na upgrade i frag removery, a potem płacz, że nie starczy na pillsy.

Co do reklamy to się nie bój.
Powrót do góry Go down
https://nlo-ots.forumpl.net
Universal




Liczba postów : 9
Join date : 17/11/2013

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyNie Lis 24, 2013 7:25 pm

a jak on moze miec na pille jak ja i Spryciarz mamy cale depo pillow z niego i jego koleszków xD

Ps. Kazzi daruj sobie bo i tak Ci nie odpisze
Powrót do góry Go down
Spryciarz




Liczba postów : 3
Join date : 18/11/2013

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyNie Lis 24, 2013 7:29 pm

hahaha, prawda nie mamy już gdzie pchać tych pillów... XDD
Powrót do góry Go down
Tej Koleś

Tej Koleś


Liczba postów : 30
Join date : 12/11/2013

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyNie Lis 24, 2013 7:38 pm

Ze mnie nic nie macie Very Happy Zresztą co to za różnica,tutaj o hajs tak łatwo,że ohoho T_T Za hajs z samych sag można wbić 400+ lvl Razz


Btw chłopaki bez spiny o.O Zabawa pvp zabawą ale nie przenośmy tego na forum ;d
Powrót do góry Go down
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyNie Lis 24, 2013 11:08 pm

Anastazjusz napisał:
Kazziek uspokój się, skończ już spinać jak gimbus, wielki mastah OTS, loot i cena pillsów jest dobra, loot rate nie będzie mniejszy bo jest już x1.

Trzeba grać z głową, jak mówił Cosiek, całą kasę wywalacie na upgrade i frag removery, a potem płacz, że nie starczy na pillsy.

Co do reklamy to się nie bój.

jak mam sie nie bac jak jeszcze nie reklamujecie ;/


zagwarantowane masz to ze teamy wbija Wink bo zalatwie pare z wosa i innych nardo
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 11:33 am

A ja byl zwiekszyl cene pilow bo kazdy nosi po 1k pilow w backpacku, albo eventualnie (loot rate niby x1?) wszystko spada jak popierdolone popraw loota w mobach zeby nie lecialy tak jak barszcz..
A propo mobow jak ma byc exp rate x1 to popraw wszystkie moby odrazu tak zeby black samu nie dawaly po 200k expa tylko maxymalnie 50k albo i nawet mniej za shukaku giny ktore niby maja byc na 350+ ten paral usun lub zmniejsz a samego expa zamiast zamykac jakims doorem ktorego nie da sie otworzyc zrob bramke na 350 level.. i powieksz expowisko tak zeby mozna bylo zmiescic 2 lub 3 na raz co za problem? miejsca jest tam od chuja albo do gory albo do dolu :Di max expa za nich 150k
i te Black Moon Demony ktore nie dodane na mapke by dawaly gdzies kolo 200k ale to juz expo na 400+ i duze ryzyko Tak ogolem NOWY BALANS MOBOW, DZIEKUJE nie nie potrzeba oklaskow ;]

Dodaj nowe itemy i expy Co mam napisac jak ma to wygladac? ugadaj sie ze mna to ci porobie na mapce jak ci sie niechce nawet chetnie to zrobie i dodam duzo expowisk dla wszystkich przedzialow levelowych co >? niema problemu tylko zrob ten krok!
Powrót do góry Go down
Zeyt




Liczba postów : 80
Join date : 15/11/2013

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 1:56 pm

hahaha universal mam przypomniec kto w dupe dostaje?
Powrót do góry Go down
Smalec




Liczba postów : 6
Join date : 18/11/2013

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 2:16 pm

6.
25.11.2013, 14:27:16 Takase died at level 185 by a Shukkaku Gin. NLO
7.
25.11.2013, 14:25:31 Takase died at level 187 by a Shukkaku Gin. NLO
8.
25.11.2013, 14:17:52 Universal died at level 341 by a Shukkaku Gin. NLO
9.
25.11.2013, 14:04:28 Universal died at level 344 by a ANBU Renegade. NLO
10.
25.11.2013, 14:02:58 Spryciarz died at level 348 by a ANBU Renegade. NLO
11.
25.11.2013, 13:32:15 Universal killed at level 343 by Hideto and by a ANBU Renegade. NLO
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 2:39 pm

na chuj wstawiacie taki syf na forum? chcecie sie podniecac kto ile razy padl to se na privie napiszcie i zwalcie gruche dziecioczki ;] tutaj piszemy o przyszlosci serwa ... kurwa mac zjeby
Powrót do góry Go down
Wariat

Wariat


Liczba postów : 66
Join date : 02/11/2013
Age : 28
Skąd : Jelenia Góra

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 2:47 pm

Kurwa nie wierze się dzieci jarają boshe ... A ten Kazzi to już całkiem po chuj piszesz ile będziesz grał ile nocek zerwiesz... Każdy wie że jesteś jebanym noobem bez rl życia. Tyle w temacie
Powrót do góry Go down
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 2:48 pm

Sekiryuutei napisał:
A ja byl zwiekszyl cene pilow bo kazdy nosi po 1k pilow w backpacku, albo eventualnie (loot rate niby x1?) wszystko spada jak popierdolone popraw loota w mobach zeby nie lecialy tak jak barszcz..
A propo mobow jak ma byc exp rate x1 to popraw wszystkie moby odrazu tak zeby black samu nie dawaly po 200k expa tylko maxymalnie 50k albo i nawet mniej za shukaku giny ktore niby maja byc na 350+ ten paral usun lub zmniejsz a samego expa zamiast zamykac jakims doorem ktorego nie da sie otworzyc zrob bramke na 350 level.. i powieksz expowisko tak zeby mozna bylo zmiescic 2 lub 3 na raz co za problem? miejsca jest tam od chuja albo do gory albo do dolu :Di max expa za nich 150k
i te Black Moon Demony ktore nie dodane na mapke by dawaly gdzies kolo 200k ale to juz expo na 400+ i duze ryzyko Tak ogolem NOWY BALANS MOBOW, DZIEKUJE nie nie potrzeba oklaskow ;]

Dodaj nowe itemy i expy Co mam napisac jak ma to wygladac? ugadaj sie ze mna to ci porobie na mapce jak ci sie niechce nawet chetnie to zrobie i dodam duzo expowisk dla wszystkich przedzialow levelowych co >? niema problemu tylko zrob ten krok!


pierdolisz farmazony . lootrate jak bedzie taki na officialu to max 200 pili bo exp 1x wiec trudniej bedzie
Powrót do góry Go down
Kuzer
Admin



Liczba postów : 134
Join date : 16/06/2013

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 2:55 pm

Teraz był loot rate x2, na officialu będzie x1.
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 3:24 pm

i dobrze mam byc trudno na chuj 350 levele w 3dni? ja osobiscie wole sie na expic a potem lac przynajmniej jak ktos padnie to spadnie mu ten level a nie jak zwykle odbije w 3 minuty liczac z dojsciem do depo refill aol i pile dojsc na respa poexpic i masz spowrotem w 3 minuty mozna by o tym poradnik zrobic jak sie wbija szybko lvl na nlo ;p
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 3:25 pm

kuzer nie rozumiesz zebyscie zrobili nowy balans mobow od zera? loot rate, spelle mobow, i moze jakies sensowne teskty od nich bo zenada! niewazne czy loot rate x1 x2 bo i tak beda spadac poszczegolne itemy bo maja wysokie szanse na dropa ustawione w mobach..
Powrót do góry Go down
Smalec




Liczba postów : 6
Join date : 18/11/2013

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 3:26 pm

Jeśli uważasz,że w 3min po padnięciu na 350lvlu da się dojść do dp,naprawić aola,kupić pille i jeszcze odrobić lvl to masz nieźle najebane w tej bani Razz
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 3:30 pm

niewiem jak ty ale :
kazdy z topki potrafi tak zrobic... ja, kazzi, powstaniec, sanui, czyzyk, spryciarz, universal itp!
Powrót do góry Go down
Smalec




Liczba postów : 6
Join date : 18/11/2013

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 3:32 pm

Czekam na potwierdzenie Wink Samo dobięgniecie do orochimaru zajmuje z 3min ;]
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 3:40 pm

refil w sensie z depo nowego aola a nie ze lecisz do oro..
Powrót do góry Go down
Smalec




Liczba postów : 6
Join date : 18/11/2013

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 3:46 pm

Nie zmienia to faktu,że na 350lvlu nawet na shukkau lvl musiałbyś mieć na jakieś 20sek,żeby odrobić :> Wiem,że nie chodziło Ci o dosłowne 3min jednak tylko pokazuję,że w 3 min jest to nieosiągalne Razz
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 3:48 pm

oj tam nie nabijaj postow juz xd ale mi chodzi ze jak padniesz to te 3-4 levele na tym 300 bedziesz odbijal z 15minut
Powrót do góry Go down
Smalec




Liczba postów : 6
Join date : 18/11/2013

REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE EmptyPon Lis 25, 2013 3:50 pm

Bo to beta,teraz się dobrze odrabia :3 na officialu powinny być do kupienia czy coś jakieś blessy,dzięki czemu odrobienie jednego lvla by zajmowało tyle samo czasu co teraz odrobienie 4 Mad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty
PisanieTemat: Re: REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE   REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE Empty

Powrót do góry Go down
 
REKLAMA NARUTO LEGEND ONLINE
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Naruto.............
» Poradnik [Naruto] By Wariat
» Kiedy online
» Status Online!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Legend Online :: Kosz-
Skocz do: