Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tymczasowe Forum
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hyuuga Neji[Poradnik]

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Tej Koleś

Tej Koleś


Liczba postów : 30
Join date : 12/11/2013

Hyuuga Neji[Poradnik] Empty
PisanieTemat: Hyuuga Neji[Poradnik]   Hyuuga Neji[Poradnik] EmptySob Lis 23, 2013 3:54 pm

Witajcie,chciałbym przedstawić mój pierwszy poradnik,trochę nieporadny ale własny :3
Hyuuga Neji
Przyrosty:
Hp na lvl - 25
Ch na lvl - 25
Cap na lvl - 20
Jutsu:
Hyuuga Neji[Poradnik] 2qkjg1x
Byakugan-Zwiększa nam obrażenia z czarów jak i z tzw "łapy",dodatkowo dodaje znaczną ilość absorpcji na obrażenia.Ilość chakry jaką pochłania jest zależna od maksymalnego poziomu naszej chakry.Ma 3 Poziomy(które wzrastają z odpowiednim poziomem - jeszcze to uzupełnie jak się dowiem dokładnie.
Hyuuga Neji[Poradnik] E97kuu
Jyuuken - Osłabia przeciwnika(tylko graczy),zmniejszając jego obronę o 15%.(Close-target).
Hyuuga Neji[Poradnik] 14e0ug3
Harichakra - Nasz pierwszy spell zadający obrażenia,przydatny ze względu na niski koszt.(290chakry,zasięg 4sqm,target).Exh około 2sec.
Hyuuga Neji[Poradnik] 2ls8ydj
Kaiten - Bardzo dobry spell obszarowy,przydatny przez całą grę.(500chakry,obszar exori[wszystkie kratki wokół naszej postaci],aoe).Jako jedyny spell ma 1sec exhausted,cała reszta ma 2sekundy.
Hyuuga Neji[Poradnik] Out.php?i=656693_kaiten-dobry
Hakke rokujuuyonshou - Kolejny close target bijący 3x,średnie obrażenia.(835chakry,close target,1sqm).
Hyuuga Neji[Poradnik] Rw8hmb
Hakke hasangeki - Spell,który u Nejiego zadaje największe obrażenia jednym hitem.(1250chakry,wave na 2sqm przed siebie).
Hyuuga Neji[Poradnik] Out.php?i=656687_ytyt
Hakke kuushou - Target,dość duże obrażenia i bardzo duży zasięg.(1750chakry,prawie na cały ekran).
Hyuuga Neji[Poradnik] Out.php?i=656688_yuh
Hakke hyakunijuuhachishou - Nasz ostatni spell zadający obrażenia aż 8 krotnie,niestety nie są one zbyt wysokie.(2335chakry,close target na 1sqm).
Hyuuga Neji[Poradnik] Out.php?i=656691_yunb
Obrażenia na załączonych animacjach to obrażenia przy 352lvlu,59ninjutsu i nie włączonym Byakuganie.
Transformacje:
Zaczynamy tak:
Hyuuga Neji[Poradnik] Out.php?i=656684_transik-jeden
Ostatnia transformacja,dodająca nam dużo hp i chakry lecz nie za dużo dmg.
Hyuuga Neji[Poradnik] Out.php?i=656685_transik-last
Przydatne miejsca w wiosce:
Hyuuga Neji[Poradnik] Out.php?i=657129_minimapa
Żółta kropka - nasz nauczyciel,u niego uczymy się spelli jak i możemy załączyć transa o ile jest to stały trans(grow up).
Czarna - tutaj sprzedajemy loota.
Zielona - Depo,możemy tutaj chować nasze itemy i pieniądze bez obawy,że ktoś nam je zabierze Razz
Niebieska - szpital,tutaj możemy nabyć pigułki,które odnawiają nam życie i chakrę.
Brązowa - Przejście na sune na najwyższym piętrze.Jest tam też kilka npc od sag ale to odsyłam Tutaj. << Klik.
Expowiska:
Mapka << Klik.
[1]Expy na których nie powinniśmy mieć większych problemów dość szybko wbić parę lvli.Zaznaczam,że na 30lvl zdobywamy pierwszą transformację(kai chakra).Expimy do około 40lvla.
[2] Troszkę trudniejsze expy gdzie już musimy uważać,zaczynamy powoli aż nabierzmy pewności siebie.Expimy do około 70lvla(drugi trans),lecz polecam troszkę dłużej.
[3] Tutaj już expy na których można troche zarobić,jednak może być nam jeszcze trudniej,expimy do 110(trzeci trans)-120lvla.
[4] Od tego momentu bez pilli(zakupionych w szpitalu/zdobytych z sag) sie nie obejdzie,expimy nawet do 210(trans) i dalej.
[5] Expy uzupełniające,ja lubię tutaj expić pomiędzy 210 a 250lvlem.
[6] Expowiska 250+ aż do 999 i więcej Razz
Podkreślam,żee expowiska to tylko moje drobne sugestie - możecie się tym sugerować lecz nie gwarantuje wam,że będziecie super hiper mega szybko expić.
Dodam,że z większością potworów na wyższym lvlu najlepiej stać na ukos (po prostu nie trafiają nas ze spelli i dużo łatwiej się expi - nie raz nam to tyłek może uratować :3)
Resztę transformacji,ciekawostki i moje propozycje co do expa podam później gdy Kuzer mi pomoże ponieważ nie mam aktualnie dostępu do grafik pozostałych transów,ich przyrostów i wielu innych szczegółowych danych. Wyczekujcie rozwinięcia :*

Ver 0.0002  Zakaz Kopiowania bez mojej zgody,pozdrawiam Hideto.

@@@ Nowsza wersja,mam nadzieje,że dojdzie kolejna wraz z nowymi postaciami,tak tak update poradnika *u*


Ostatnio zmieniony przez Tej Koleś dnia Czw Lis 28, 2013 4:50 pm, w całości zmieniany 12 razy
Powrót do góry Go down
Zeyt




Liczba postów : 80
Join date : 15/11/2013

Hyuuga Neji[Poradnik] Empty
PisanieTemat: Re: Hyuuga Neji[Poradnik]   Hyuuga Neji[Poradnik] EmptySob Lis 23, 2013 3:58 pm

nie widac wszystkich screenow Very Happy
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

Hyuuga Neji[Poradnik] Empty
PisanieTemat: Re: Hyuuga Neji[Poradnik]   Hyuuga Neji[Poradnik] EmptySob Lis 23, 2013 5:33 pm

Zajebisty poradnik dodaj te male detale a bedzie 10/10
Powrót do góry Go down
Zeyt




Liczba postów : 80
Join date : 15/11/2013

Hyuuga Neji[Poradnik] Empty
PisanieTemat: Re: Hyuuga Neji[Poradnik]   Hyuuga Neji[Poradnik] EmptySob Lis 23, 2013 10:12 pm

nom zgadzam sie z sekiryuutei
Powrót do góry Go down
Tej Koleś

Tej Koleś


Liczba postów : 30
Join date : 12/11/2013

Hyuuga Neji[Poradnik] Empty
PisanieTemat: Re: Hyuuga Neji[Poradnik]   Hyuuga Neji[Poradnik] EmptyNie Lis 24, 2013 12:36 pm

Lekko zmieniłem - Nie jest to jeszcze oficjalna wersja także śmiało krytykować ile wlezie(tylko w miarę konstruktywnie proszę Very Happy).Poradnik ma być dla graczy,także wasza opinia się liczy ^^
Powrót do góry Go down
Wariat

Wariat


Liczba postów : 66
Join date : 02/11/2013
Age : 28
Skąd : Jelenia Góra

Hyuuga Neji[Poradnik] Empty
PisanieTemat: Re: Hyuuga Neji[Poradnik]   Hyuuga Neji[Poradnik] EmptyNie Lis 24, 2013 12:40 pm

No dobry poradniczek 10/10
Powrót do góry Go down
Zeyt




Liczba postów : 80
Join date : 15/11/2013

Hyuuga Neji[Poradnik] Empty
PisanieTemat: Re: Hyuuga Neji[Poradnik]   Hyuuga Neji[Poradnik] EmptyWto Lis 26, 2013 6:22 pm

napisz jeszcze od ktorego lvla spelle :0
Powrót do góry Go down
Puento




Liczba postów : 3
Join date : 04/07/2014

Hyuuga Neji[Poradnik] Empty
PisanieTemat: Re: Hyuuga Neji[Poradnik]   Hyuuga Neji[Poradnik] EmptyPią Lip 04, 2014 10:30 am

10/10
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hyuuga Neji[Poradnik] Empty
PisanieTemat: Re: Hyuuga Neji[Poradnik]   Hyuuga Neji[Poradnik] Empty

Powrót do góry Go down
 
Hyuuga Neji[Poradnik]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Krótki Poradnik, jak zrobić poradnik (PORADNIK) #3
» Poradnik Lee [by Czaki]
» [Questy]Poradnik
» Sasuke [Poradnik]
» Missioner [Poradnik]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Legend Online :: Shinobi Zone :: Poradniki-
Skocz do: