Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tymczasowe Forum
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kiba..........................

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Kiba.......................... Empty
PisanieTemat: Kiba..........................   Kiba.......................... EmptyWto Lis 12, 2013 6:26 am

Co to ma być na 350 lvlu mam 20k hp Kibą? Tak jak itachi, a bije w chuj mniej od niego gdzies o 3-4k przy czym w dodatku on ma susanoo. Czy to jest balans ? Nie sądze.


On bije 23-24k w moby bez susanoo , a ja bije 18 - 19k combujac LAST SPELLA z AKAMARU KIZU , przy czym musze miec Akamaru ktory spada na hita .



poprawcie te DMG kibie bo jest nie proporcjonalne co do tak malego hp . poprostu za slabe hity o 3-4k , powinienem bic tyle ile itachi ktory ma tyle samo hp co ja oraz wali wieksze hity z lapy moje sa znikome max 500 wypierdole w typa.



edit/   wiem co jest przyczyna trans na 350 chuja dodaje tylko 1 k dmg;/


to jest normalnie smieszne , ze mam tyle hp co sakura i napierdalam troche mniej niz ona + sie leczy za full hP?


POROWNANIE:
SAKURA 350 trans: LECZY SIE ZA FULL HP, HITY PO 20k w moby, 20k hp na 350 transie

ITACHI 350 trans: LECZY SIE NORMALNIE JAK KAZDA PROFESJA , HITY PO 24k w moby , 20 k hp na 350 transie, ++++++ MA SUSANOO

KIBA 350 trans: LECZY SIE NORMALNIE JAK KAZDA PROFESJA , HITY PO 17-19k max w moby , 20k hp na 350 transie


Ostatnio zmieniony przez kazziek dnia Wto Lis 12, 2013 8:37 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Muzal




Liczba postów : 25
Join date : 12/11/2013

Kiba.......................... Empty
PisanieTemat: Re: Kiba..........................   Kiba.......................... EmptyWto Lis 12, 2013 7:08 am

no niestety tez tak mam Akamaru to gowno straszne i trans na 350 chuja daje.


powinniscie albo mu hp zwiekszyc albo dmg podrasowac o pare Kafli bo jest gownem.



350 trans dodal mi 1k hp i 1k damage to czyli jest cos nie tak, porownujac kibe to itasia
to maja tyle samo hp , obaj paralizuja , ALE kiba gorszy dmg , itachi ma susanoo


czyli gowno


WEZCIE COS MU DODAJCIE BO ODSTAJE OD INNYCH PROFESJI ;/
Powrót do góry Go down
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Kiba.......................... Empty
PisanieTemat: Re: Kiba..........................   Kiba.......................... EmptyWto Lis 12, 2013 7:32 am

proponuje jakis Absorb gdy ma Akamaru wlaczonego o 20% hitow ze spelli na X czasu.
Powrót do góry Go down
Sekiryuutei

Sekiryuutei


Liczba postów : 64
Join date : 10/11/2013
Age : 29

Kiba.......................... Empty
PisanieTemat: Re: Kiba..........................   Kiba.......................... EmptyWto Lis 12, 2013 8:18 am

Kiba do poprawki 1k hp i 1k damage za 350 transa smieszny balans, zwieksz ilosc hp akamaru bo pada na strzala oraz poprawcie schodzenie na poziomy dla niego (akamaru) oraz klonow naruto bo czasami nie tryka

yy... Dziekuje za Uwage?
Powrót do góry Go down
Shizzer

Shizzer


Liczba postów : 122
Join date : 02/11/2013
Age : 25
Skąd : Podkarpacie

Kiba.......................... Empty
PisanieTemat: Re: Kiba..........................   Kiba.......................... EmptyWto Lis 12, 2013 9:36 am

@up
Zgadzam się, akamaru pada na strzała oraz gdy wchodzimy na jakiś poziom powinien teleportować się do nas.
@topic
Widze że nie tylko ja to zauważyłem że kiba to gówno yy?
chuja bije, chuja hp, z parala da rady wyjsc , zero obszaru same gówniane wave/target
co to kurwa ma być oO?

Przyłączam się do prośby o polepszenie go jak i zarówno dodanie spella obszarowego.
Powrót do góry Go down
http://91.239.67.117
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Kiba.......................... Empty
PisanieTemat: Re: Kiba..........................   Kiba.......................... EmptyWto Lis 12, 2013 9:43 am

Shizzer napisał:
@up
Zgadzam się, akamaru pada na strzała oraz gdy wchodzimy na jakiś poziom powinien teleportować się do nas.
@topic
Widze że nie tylko ja to zauważyłem że kiba to gówno yy?
chuja bije, chuja hp, z parala da rady wyjsc , zero obszaru same gówniane wave/target
co to kurwa ma być oO?

Przyłączam się do prośby o polepszenie go jak i zarówno dodanie spella obszarowego.
JESTEM ZA DODANIEM ABSORBA 20% DMG W KIBE MNIEJ Z SPELLI I MELEE GDY AKAMARU WLACZONY,,,,, LUB POWIEKSZENIE DMG SPELLI KIBY BO TO GOWNOOO i
Powrót do góry Go down
Shizzer

Shizzer


Liczba postów : 122
Join date : 02/11/2013
Age : 25
Skąd : Podkarpacie

Kiba.......................... Empty
PisanieTemat: Re: Kiba..........................   Kiba.......................... EmptyWto Lis 12, 2013 9:50 am

Ja i tak chce obszara xD ^^
Powrót do góry Go down
http://91.239.67.117
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Kiba.......................... Empty
PisanieTemat: Re: Kiba..........................   Kiba.......................... EmptyWto Lis 12, 2013 10:02 am

obszar nic nie da a kiba jak wiadomo to mial same targety albo wave w anime a więc APELUJE


ALBO ZROBIC ABSORBA KTORY ROBI 20% MNIEJSZE OBRAZENIA W KIBE PRZY WLACZONYM AKAMARU LUB DODANIE MU DMG DO LAST SPELLA
Powrót do góry Go down
Shizzer

Shizzer


Liczba postów : 122
Join date : 02/11/2013
Age : 25
Skąd : Podkarpacie

Kiba.......................... Empty
PisanieTemat: Re: Kiba..........................   Kiba.......................... EmptyWto Lis 12, 2013 10:22 am

Tak, ale to jest tibia nie czaisz ;D? trudno wyexpić kibę, a więc dalej proszę choćby o 1 obszara.
Powrót do góry Go down
http://91.239.67.117
Shizzer

Shizzer


Liczba postów : 122
Join date : 02/11/2013
Age : 25
Skąd : Podkarpacie

Kiba.......................... Empty
PisanieTemat: Re: Kiba..........................   Kiba.......................... EmptyWto Lis 12, 2013 10:45 am

Ja pierdole !
padłem kurwa 20 raz ogarnijcie tego pierdolonego kibe ;s
Powrót do góry Go down
http://91.239.67.117
Kuzer
Admin



Liczba postów : 134
Join date : 16/06/2013

Kiba.......................... Empty
PisanieTemat: Re: Kiba..........................   Kiba.......................... EmptyWto Lis 12, 2013 1:19 pm

Wrócę wieczorem i poprawię.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kiba.......................... Empty
PisanieTemat: Re: Kiba..........................   Kiba.......................... Empty

Powrót do góry Go down
 
Kiba..........................
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kiba. ....
» Kiba... Kusai
» Kiba - Tai jutsu
» Kiba - słaby w stosunku do innych
» Kiba - Sonteku Doteki oraz Akamaru

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Legend Online :: Kosz-
Skocz do: