Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Zapraszamy na nowe forum: nlo-ots.pl/forum
Naruto Legend Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Tymczasowe Forum
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Colderek Attack Speed BUGGER

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Colderek Attack Speed BUGGER Empty
PisanieTemat: Colderek Attack Speed BUGGER   Colderek Attack Speed BUGGER EmptySob Lis 09, 2013 7:11 pm

Colderek 350 lvl Sakura , 103 Atack speed? JAK to? ??? char ma 17 h i taki attack speed? jak ja wbijalem tym lepszym bandem 2 dni ,90 attack speed jeszcze na lee , czy to nie zalosne?

zbugowal sobie na dashu Attack Speed bo to nie normalne wczoraj w 30 minut wbil 80 attack speed..

proszę o cofniecie mu tego Attack Speeda, nie dosc ze go zbugowal to jeszcze sie na nim wyexpil,

nic tylko cofnac mu ten Attack Speed zbugowal go sobie na dashu ,;] a na zoltym bandzie juz od 70 attack speed leci co 3h wiec jakim cudem on ma taki?

znajac zycie ma green lub orange banda i buguje na dashu


Ja mam green banda i 90 Attack Speed i leci tak wolno w chuj ze w 2-3h wbijam jeden skill, a więc Colderek zbugowal sobie Attack Speeda ( ELFBOTEM )

prosze o przywrocenie mu attack speeda gdyz sobie go zbugowal

Powrót do góry Go down
raezil




Liczba postów : 24
Join date : 21/08/2013

Colderek Attack Speed BUGGER Empty
PisanieTemat: Re: Colderek Attack Speed BUGGER   Colderek Attack Speed BUGGER EmptySob Lis 09, 2013 7:20 pm

Albo ma tego banda co 5x szybciej niz normalny skilla, nie pomyślałeś o tym,co ?
Powrót do góry Go down
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Colderek Attack Speed BUGGER Empty
PisanieTemat: Re: Colderek Attack Speed BUGGER   Colderek Attack Speed BUGGER EmptySob Lis 09, 2013 7:22 pm

raezil napisał:
Albo ma tego banda co 5x szybciej niz normalny skilla, nie pomyślałeś o tym,co ?


Dalnie jak ja go mam i na 90 Attack Speedzie skill idzie w godzine - dwie ?


to jakim cudem on wjebal w 1 dzien 103 Attack Speed ? POMYSL ZANIM NAPISZESZ
Powrót do góry Go down
Bomba




Liczba postów : 21
Join date : 03/11/2013

Colderek Attack Speed BUGGER Empty
PisanieTemat: Re: Colderek Attack Speed BUGGER   Colderek Attack Speed BUGGER EmptySob Lis 09, 2013 7:23 pm

as sie buguje jak bijesz z banda,przy 2 asie z green lata mi 2h gdy na 80 lecialo 5-10min
Powrót do góry Go down
Dudus




Liczba postów : 1
Join date : 09/11/2013

Colderek Attack Speed BUGGER Empty
PisanieTemat: Re: Colderek Attack Speed BUGGER   Colderek Attack Speed BUGGER EmptySob Lis 09, 2013 7:29 pm

Mam 90 Attack Speed i green banda i leci mi speed co 2h , wiec jest to nie mozliwe ze taki speed wbil poprzez bandy poprostu
Zbugowal Sobie
BEKA
Powrót do góry Go down
Stasiek




Liczba postów : 37
Join date : 03/11/2013

Colderek Attack Speed BUGGER Empty
PisanieTemat: Re: Colderek Attack Speed BUGGER   Colderek Attack Speed BUGGER EmptySob Lis 09, 2013 7:49 pm

Czepiacie się go, a playerów o nickach : Specjalny i Specialny nie zauważacie. Wczoraj też stworzyli chary i mają 90+ as Smile
Powrót do góry Go down
kazziek

kazziek


Liczba postów : 195
Join date : 29/10/2013
Age : 30

Colderek Attack Speed BUGGER Empty
PisanieTemat: Re: Colderek Attack Speed BUGGER   Colderek Attack Speed BUGGER EmptySob Lis 09, 2013 9:04 pm

no wlasnie typki o nickach specjalnie pobugowali w chuj
Powrót do góry Go down
Stasiek




Liczba postów : 37
Join date : 03/11/2013

Colderek Attack Speed BUGGER Empty
PisanieTemat: Re: Colderek Attack Speed BUGGER   Colderek Attack Speed BUGGER EmptyNie Lis 10, 2013 2:55 pm

I chuj
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Colderek Attack Speed BUGGER Empty
PisanieTemat: Re: Colderek Attack Speed BUGGER   Colderek Attack Speed BUGGER Empty

Powrót do góry Go down
 
Colderek Attack Speed BUGGER
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Legend Online :: Kosz-
Skocz do: